Sonbahar'da Beraber Bir Şeyler Dinlesek Ya?
13:12

Sonbahar'da Beraber Bir Şeyler Dinlesek Ya?Şüphesiz birçoğumuz sonbaharın geliyor oluşunu fırsat bilip, kendimizi  yaprakların kendini savurduğu gibi, düşlerimizde, yüreğimizde ve boğazımızda bir yumru tanesi bırakan duyguları, biraz olsun dindirmek ve yumuşatmak için konserlere gideriz.

Sizler için, bendenizin de gideceği konserleri sıralamak istedim;

Ekim:

Yolculuğumuza İzlandalı singer/writer Sòley ile başlıyoruz.Garanti Caz Yeşili kapsamında 3 Ekim'de, saatlerimiz gece 10:30'u gösterdiğinde, Salon IKSV'de yerini alacak. Bilet fiyatları ise tam 50.5, öğrenci ise 39.5 TL olarak duyuruldu.Sıradaki durağımız ise yine Garanti Caz Yeşili kapsamında olan biricik folk grubumuz Great Lake Swimmers. O da yine aynı salonda, 10 Ekim'de 10:30'da. Biletler ise tam 45, öğrenci ise 34 TL.Bir sonraki durağımız 20 Ekim'de Babylon Bomonti'de Oh Land. Maalesef önsatış çoktan tükendi bile. Ama biletler biraz zamlı olarak hâlâ satışta. Akşam 9'da başlayacak konser için biletix fiyatı 56, kapıda ise 60 TL olarak belirlendi.

Ekim'in sonunda ise, bizleri sesleriyle bambaşka bir evrene sürükleyen, gülüşleriyle bizleri her daim umut veren Nilipek. & Kalben'i ağırlıyoruz. Bronx Pi Sahne'de, 23 Ekim gecesi saat 9'da, 28.5 TL gibi bir fiyatla kalplerini ve ruhlarını bizlere açacaklar.

 


Ekim'i bitirdikten sonra, belki de yıllar sonra Kasım'ı bu kadar anlamlı kılan, dokunduğu her tuşta bizleri bazen darmadağan bazen ise sarmaşık misali birbirimize sıkıca saran Fabrizio Paterlini, o enfes piyanosuyla 11 Kasım akşamı 9.30'da Salon IKSV'de bizleri bekleyecek. Numarasız oturma 45, tam 34 ve öğrenci ise 23 TL olarak belirlenmiş durumda.


Bir daha ki etkinliklerde görüşmek üzere, kendinizi fazla üzmeyin.