Siparişleriniz taze olarak çekilip ertesi gün kargoyla gönderilecektir.
200 TL ve üzeri alışverişleriniz ücretsiz kapınızda.
Ödemenizi Iyzico güvencesiyle gerçekleştirin.
Trendyol üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Biz

3. Nesil kahve sektörüne giriş planlarımızın başında fark yaratmak geliyordu. İlk ve tek olmanın araştırmalarını yapıyor iken yolumuz Küba kahvesi ile kesişti. Türkiye pazarında bilinirliği düşük olan bu çekirdek, aslında 1700 lere dayanan bir geçmişe sahip.

Biz de bu güçlü ve köklü kültürü daha yakından ayrıntılı biçimde incelemeye başladık. Netice olarak Küba kahvesini merkezimize oturtmaya karar verdik. Müzik politikamızdan dekorasyonumuza, logomuzdan kullandığımız materyallere kadar daha birçokları Küba esintileri ile ruh buldu, ismimiz dahil. Sene 2013, ilk şubemizi Moda’da açtık. Sadece nitelikli, single origin Küba kahve çekirdekleri kullanarak çalışmaya başladık. Bu ülkede ilk defa yapılıyordu. Bu hareket bizi, Türkiye'nin sadece Küba kahvesi sunan ilk ve tek noktası yaptı.

Yıl boyunca aynı hasatın ürünlerini kullanarak lezzet ve kalite standardizasyonunu güçlendirdik. Bugün bizi ziyaret ettiğinizde kahveyi hangi tadım notalarında içtiyseniz bir sonraki ziyaretinizde de aynı lezzeti yakalayabilmeniz adına; sektördeki gelişmeleri takip ediyor, öğreniyor ve şirket içi workshop uygulamaları ile ekibimizi güncelliyoruz.

Şimdilerde açtığımız Caddebostan şubemiz ile farklı lokasyonlarda değemediğimiz kahve severlere, Küba kahvesini tanıtmayı hedefliyoruz. İleriki dönemlerde farklı bölgelerde bulunmaya devam edeceğiz. Belki de bu yüzden kendimizi tanımlarken ‘’Mas Que un Coffee’’ yani kahveden öteyiz diyoruz.